O mnie


 Cześć! Cieszę się, że widzę Cie na moim blogu 🐈
    Założyłam go dlatego, ponieważ kiedyś lubiłam blogować. Problem polegał jednak w tym, że nie miałam zbyt wielu tematów do poruszania, a nie chciałam pisać stricte o sobie. Ostatnio bardzo skupiłam się na blogowej oraz vlogowej sferze internetu, gdzie tematem były książki. A więc, kocham pisać, kocham czytać... Czas założyć własnego bloga. Nazwa bloga to cytat, pochodzący z powieści Gra o Tron Georga R. R. Martina, a nazwa Sempra to drugi człon Sectumsempra, czyli zaklęcia z serii Harry Potter.

   W tej zakładce chciałam napisać coś o sobie, jednak nie do końca potrafię o sobie opowiadać, więc będzie to trochę chaotyczne. Wybaczycie?

   Mam na imię Magda, rocznik 95', mieszkam w województwie mazowieckim, gdzie przemieszczam się między miastami Płock - Warszawa. Na co dzień  studiuję, co jakoś mi tam idzie. Oprócz książek uwielbiam muzykę (szczególnie gustuję w zespołach rockowych oraz metalowych, lecz czasami trochę wychodzę poza te granice), wszelkie zwierzęta od pająków po konie (oprócz os, osy to wcielenie szatana) oraz jedzenie. Taak, uwielbiam jeść. Co jeszcze robię? Amatorsko jeżdżę konno, oglądam mecze siatkówki, bawię się w fotografa, czasami skrobnę coś, co można podciągnąć pod opowiadanie, namiętnie oglądam Grę o Tron oraz gram w grę MMORPG, która nazywa się Aion (chociaż teraz od Aiona mam małą przerwę. Ale, obiecałam, że wrócę). Oprócz tego jestem posiadaczką królika baranka Luny oraz psiaka Muśka, mojego kochanego staruszka, który jest ze mną przez połowę mojego życia.

   Mogłabym pisać i pisać, jednak głównie z tego składa się mój mały, semprowy świat.

   Jako człowiek jestem dość nieśmiała, krytyczna wobec siebie, momentami cicha, wolę słuchać, niż opowiadać i stronię od przekleństw (chyba, że to cytat). Wyglądam jak dziecko, mam głos jak dziecko i umysł dziecka. Szczerze, to zatrzymałam się gdzieś w wieku piętnastu lat i już się dalej nie rozwijam. A lata mijają. Grr.

   Bardzo lubię poznawać nowe, ciekawe osoby, mimo, że ciężko utrzymuje mi się kontakt z większą liczbą osób. Wolę otaczać się mniejsza ilością ludzi, których jestem pewna  w 100%, niż mieć masę dalekich znajomych, o których tak naprawdę nic nie wiem.

   I nie gryzę. Z reguły staram się być miła dla ludzi, jednak równocześnie szczera i otwarcie okazywać, kiedy coś mi się nie podoba. Nie hejtuję, nie obrażam i nie warczę na nikogo (bez przyczyny).

   Jeśli, Drogi Czytelniku, dotarłeś aż tutaj, to gratuluję wytrzymałości na banalność moich słów oraz oferuję Ci w nagrodę naleśnika z nutellą i truskawkami. Albo frytki. Możesz wybierać. :p


 Trzymaj się, do zobaczenia niebawem.
~ Chaotyczna S.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Żałował tylko, że nie potrafił wymyślić jakichś poruszających ostatnich słów. „Pierdolę was wszystkich” raczej nie zapewni mu miejsca w kronikach.
~ George R. R. Martin